Ogłoszenia
Udanych wakacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola:)
Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Do zobaczenia po wakacjach:) 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Poniżej zamieszczamy treść ogłoszenia od pani dyrektor Agaty Firlej dla rodziców dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej:

Informuję, że od dnia 1 września 2021 r. jedynym adresem kontaktowym poprzez pocztę elektroniczną będzie następujący adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Agata Firlej 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice, w załączniku znajdą Państwo informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego dla dzieci idących do pierwszej klasy od września br. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami.

Jednocześnie przypominamy o wypełnieniu dokumentów, które Państwo dostali, i zaniesieniu ich do szkoły.

Informacja dla rodziców - pobierz. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

motodd2021Motocyklowe Karkonosze zapraszają już po raz kolejny na Moto Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się 30 maja br. - niedziela o godz.12.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

Wstęp bezpłatny. 
Zapraszamy do udziału w konkursach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

1. Powiatowy konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka”. Konkurs przeznaczony dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 4,5-lat, 6,7-lat. Termin zgłaszania prac do 04.05.2021 r. do wychowawcy. Tematyka: zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie za pomocą pracy plastycznej przygód bohatera ze swojej ulubionej książeczki. Maksymalny format A-3, technika dowolna. Samodzielność wykonania. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę: - imię, nazwisko i wiek autora - tytuł pracy i tytuł książki, której praca dotyczy.


2. Międzynarodowy konkurs fotograficzny „Inspiracje słońcem”. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.radziejow.edu.pl. Chętnych do udziału w konkursie zapraszamy do odwiedzenia tej strony.


Zapraszamy również do udziału w Projekcie Społecznym „Adopsiaki”. Polega on na pomocy schroniskom poprzez zbiórkę karm i kocy. Prosimy w miarę możliwości o przyniesienie do przedszkola do 15.05.2021 r. rzeczy na zbiórkę dla schroniska. Dziękujemy.


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice,

w związku z zapytaniami o rekrutację do naszego przedszkola, informujemy, że wszystkie dzieci, które spełniają kryteria przyjęcia  do przedszkola oraz których karty rekrutacji złożone zostały zgodnie z regulaminem rekrutacji do 31 marca br., zostały przyjęte do naszej placówki.

W dalszym ciągu trwa rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2021/2022. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uprzejmie informujemy, że od  19.04.2021 r. przedszkole jest czynne dla wszystkich chętnych i zdrowych dzieci. Prosimy o informację zwrotną do godz. 10.00 (16.04.2021 r. tj. piątek), które dziecko będzie od poniedziałku uczęszczało do przedszkola - w celu zamówienia cateringu. Dziękujemy za informację. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią listu od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty pana Romana Kowalczyka - pobierz.


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od dnia 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Powszechny spis ludności i mieszkań odbywa się co 10 lat i jest jedynym badaniem, które pozwala na pozyskanie szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, a także o ilościowym i jakościowym stanie zasobów mieszkaniowych i budynków. Dane zebrane w ramach prac spisowych są wykorzystywane do opracowań, zestawień i analiz statystycznych, do tworzenia i aktualizacji przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego operatu do badań statystycznych.

Udział w spisie ludności i mieszkań jest obowiązkowy. Pytania dotyczyć będą m. in. charakterystyki demograficznej i aktywności ekonomicznej osób, poziomu wykształcenia oraz stanu i charakterystyki zasobów mieszkaniowych. Dokładny zakres informacji zbieranych w NSP 2021 dostępny jest w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz.U. 2019, poz. 1775 z późn. zm.).

Obowiązkiem spisowym objęte zostaną:

-osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami, osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania;

-mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

Metody przekazywania danych:

-samodzielnie za pośrednictwem aplikacji internetowej na stronie internetowej GUS;

-w wywiadzie telefonicznym przeprowadzanym przez rachmistrza spisowego;

-w wywiadzie bezpośrednim przeprowadzanym przez rachmistrza spisowego, jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

Tożsamość rachmistrza spisowego będzie można zweryfikować kontaktując się z Wojewódzkim Biurem Spisowym w Urzędzie Statystycznym we Wrocławiu lub właściwym Gminnym Biurem Spisowym w Wojcieszowie.

Ponadto, aby zapobiec sytuacji, w której zobowiązany do spisu mieszkaniec Polski nie będzie miał możliwości spisania się samodzielnie, ustawa o NSP 2021 zobowiązuje następujące podmioty do udostępnienia odpowiedniego pomieszczenia i sprzętu do realizacji samospisu:

-urzędy statystyczne i pozostałe jednostki statystyki publicznej,

-urzędy wojewódzkie,

-urzędy obsługujące wójtów, burmistrzów, prezydentów miast oraz gminne jednostki organizacyjne.

Lista miejsc, gdzie będzie można dokonać samospisu, zostanie opublikowana na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego.

Wszystkie przekazywane w czasie spisu dane zostaną objęte tajemnicą statystyczną – będą należycie i starannie zabezpieczone oraz nie zostaną nikomu ujawnione. Stosowane przez statystykę publiczną narzędzia oraz procedury w zakresie bezpieczeństwa danych zapewniają całkowitą ochronę gromadzonych informacji. Statystyka publiczna prezentuje jedynie dane wynikowe, których nie można powiązać z konkretnymi osobami.

Prosimy wszystkich o zaangażowanie i zachęcamy do włączenia się w upowszechnianie informacji o spisie. Liczymy się dla Polski!

Więcej informacji o NSP 2021 można uzyskać na stronie internetowej spis.gov.pl, a od 15 marca br. dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99.

Zachęcamy do przejrzenia strony internetowej www.wojcieszow.pl , gdzie w aktualnościach umieszczane są bieżące informacje dot. NSP 2021 lub na stronie https://spis.gov.pl.


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole zgodnie z wytycznymi zawartymi na stronie www.gov.pl pozostaje zamknięte do dnia 18.04.2021r.

Jednocześnie informujemy, że rodzice spełniający warunki zawarte w Rozporządzeniu z dnia 26.03.2021 mogą złożyć wniosek do placówki o objęcie opieką ich dziecka.

Tylko na podstawie złożonego  wniosku rodzica, w którym konkretnie będzie wskazany wariant podstawy przyjęcia dziecka do przedszkola, wniosek zostanie rozpatrzony. 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4

Free joomla templates made by Lonex.