Co słychać w grupach?
Jesienne zabawy plastyczno - techniczne u Średniaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jesienne zabawy plastyczno - techniczne u Średniaków. 
Zabawy ruchowe z woreczkami u Średniaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci uwielbiają zabawy ruchowe. Urozmaiceniem takich zabaw jest użycie woreczków gimnastycznych, z którymi można świetnie się bawić. Dzięki takim zabawom z woreczkami przedszkolaki ćwiczą nie tylko ogólną sprawność ruchową, rzut do celu, ale także koncentrację.

Więcej…
 
Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia.

Celem święta jest promowanie zdrowego jedzenia wśród najmłodszych (i nie tylko), dobrych nawyków żywieniowych, spożywania regularnie posiłków, informowanie o konsekwencjach złej diety.

Więcej…
 
Udział w akcji MEN "Szkoła do hymnu" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 10 listopada o godz. 11:11 wszystkie dzieci wraz z nauczycielami oraz pracownikami obsługi odśpiewały nasz hymn narodowy. W ten sposób uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości oraz włączyliśmy się do akcji "Szkoła do hymnu" zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.

Więcej…
 
Dzień pieczonego ziemniaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tradycją już naszego przedszkola jest obchodzenie nietypowych dni.

Jednym z takich dni jest Święto Pieczonego Ziemniaka, które obchodzimy już kolejny rok.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w naszej placówce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, często uczą rozróżniania dobra od zła, prawidłowych postaw, koleżeństwa, chęci niesienia pomocy innym, czy współczucia. Bajkowe postacie natomiast  sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.

Więcej…
 
Zajęcia otwarte grupa Pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

4 listopada w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Celem spotkania było dostarczanie dzieciom i rodzicom okazji do przeżywania przyjemności i radości podczas wspólnego wykonywania różnych cudaczków z tworzywa przyrodniczego, który był zgromadzony w naszym kąciku.

Więcej…
 
Jesienne kąciki - grupa Pani Wiesi i Pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tegoroczna Nasza Złota Polska Jesień dała nam wiele darów. Wraz z rozpoczęciem jesieni, w naszych grupach trwały działania zmierzające do zaaranżowania ciekawego, bogatego w dary jesieni kącika przyrody.

Więcej…
 
Dzień Kundelka w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Mały, duży, czarny czy brązowy, z długą lub z krótką sierścią - nieważne. Każdy z nich obchodził 25 października swoje święto - Dzień Kundelka. Ten niepozorny piesek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jego święto przypada w Dniu Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Więcej…
 
Wyjazd do Zdrojowego Teatru Animacji w Cieplicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 26 października dzieci z młodszych grup wiekowych były na wycieczce w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach na spektaklu '"Karmelek".

Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

Free joomla templates made by Lonex.