Co słychać w grupach?
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W CBK W WOJCIESZOWIE- grupa pani Ani PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

5. września obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt – DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Bajki, baśnie, fantastyczne opowieści pełne są niesamowitych przygód wymyślonych bohaterów, którzy walczą ze złem i starają się pokonać wszelkie napotkane trudności. Nieraz zdarza się, że postacie z bajek czy baśni, stają się najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci. Ci właśnie animowani bohaterowie uczą i pomagają w przezwyciężaniu wielu barier, z jakimi mogą spotykać się na swojej drodze nasi mali podopieczni. Kolorowe postacie z bajek znane są i kochane nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych- rodziców. Bajki pojawiają się nie tylko na ekranach telewizorów- tak bardzo przez najmłodszych lubiane- ale także na kartkach książek i książeczek dla dzieci. To właśnie te opowiadania rozbudzają wśród dzieci wyobraźnię oraz pozwalają na odkrycie piękna literatury.

Więcej…
 
Zabawy maluszków na ogrodzie przedszkolnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zabawy na świeżym powietrzu to jest to, co przedszkolaki lubią najbardziej. Wspólne zabawy w ogrodzie przedszkolnym dostarczają nam wiele radości oraz sprawiają, że wzrasta nasza odporność i jesteśmy zdrowi. W czasie wesołych harców kształtuje się także nasza zręczność, zwinność, wytrzymałość i siła.

Więcej…
 
BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka na terenie przedszkola jak i poza nim to podstawowe zadanie dla rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz innych pracowników przedszkola. Dzieci mają bowiem małe doświadczenie życiowe, niewielki zasób wypróbowanych technik radzenia sobie z różnymi problemami, niejednokrotnie są nieświadome zagrożeń swojego zdrowia czy też życia. Dlatego też bardzo ważne jest, aby przedszkole i rodzice od najwcześniejszych lat wyposażyło dzieci w nawyki unikania, zapobiegania i możliwie szybkiego pokonywania wszelkich niebezpieczeństw.

Więcej…
 Free joomla templates made by Lonex.