stycznia 2021

W tym roku:
W zeszłym roku:
PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz  z przedszkolakami gorąco dziękuje Państwu Marzenie i Radosławowi Roszkowskim za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych zabawek. Dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią panią Izą serdecznie dziękują pani Katarzynie Bołaz za podarowanie klocków lego na rzecz grupy. Gorąco dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor, Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują firmie LHOIST za przekazanie darowizny w kwocie 3000zł oraz środków ochrony osobistej (maseczki, przyłbice, płyny do dezynfekcji i rękawiczki), a także sadzonek tui do ogrodu przedszkolnego. Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor, Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują rodzicom grupy pani Adriany Fic (z roku szkolnego 2019/2020) za zakup zabawek i domków do ogrodu przedszkolnego. Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor MPP oraz pracownicy wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują paniom Marcie Wawruch, Edycie Skiba, Urszuli Franków i Justynie Motyl za podarowanie różnorodnych zabawek i książek dla dzieci.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Pracownicy oraz przedszkolaki serdecznie dziękują pani Celinie Pakosz oraz panu Przemysławowi Rogal za podarowanie dyni, które zostały wykorzystane na dekorację jesienną w naszym przedszkolu.

Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor MPP oraz pracownicy wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują ks. Piotrowi Sikorskiemu z Parafii WNMP w Wojcieszowie Dolnym za podarowanie na rzecz przedszkola wykładziny.

Serdecznie dziękujemy!