Ogłoszenia
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice,

przypominamy, że trwa akcja "Mała Książka -  Wielki Człowiek" w naszej bibliotece w Wojcieszowie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania wraz z dziećmi.

Dzieci otrzymają darmowe wyprawki czytelnicze, w których znajdziecie Państwo kartę małego czytelnika oraz przepiękne książeczki.

Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo pod numerem telefonu 757512377. 
Klauzula informacyjna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 lutego 2021 09:22

Inpektorem Ochrony Danych jest Pan Sławomir Kozieł

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. 119.1 z 04.05.2016) informuję,:

TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA

Administratorem danych osobowych jest Miejskie Przedszkole z siedzibą w Wojcieszowie (59-550) przy ulicy Bolesława Chrobrego 50.

DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pisemnie na adres siedziby administratora.

DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/ Pan skontaktować poprzez email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych

CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA

Pani/Pana dane oraz dane dziecka/podopiecznego będą przetwarzane gdy:

  1. 1.Jest to niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, w szczególności w odniesieniu do realizacji działań edukacyjno- wychowawczych oraz sprawozdawczych, na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. 2020 poz. 910 z późn. zm.), ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. 2020 poz. 1327) , ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (Dz. U. 2019 poz. 1942 z późn. zm.).
  2. 2.W pozostałych przypadkach dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.

ODBIORCY DANYCH LUB KATEGORIE ODBIORCÓW DANYCH

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych oraz danych dziecka/podopiecznego w celach wskazanych powyżej, dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być:

  1. 1.Podmioty upoważnione do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
  2. 2.Podmioty, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające).
  3. 3.Media, portale społecznościowe, strony internetowe, w zakresie i celu określonym w udzielonej przez Pani/Pana zgodzie.

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych powyżej celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa

PRAWA PODMIOTÓW DANYCH

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia swoich danych.

W przypadku przetwarzania Pani/Pana danych na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem.

PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych:

Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)

Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa

Infolinia: 606-950-000

INFORMACJA O DOWOLNOŚCI LUB OBOWIĄZKU PODANIA DANYCH

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie ujętym przepisami prawa, do których podania jest Pani/Pan zobowiązana, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w tym zakresie będzie skutkowało odmową realizacji usług.

 
Drodzy Rodzice! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie www.gov.pl z dnia 28.01.2021 r. - Aktualne zasady i ograniczenia dotyczące "Opieki i edukacji" - dotychczasowe obostrzenia zostały przedłużone do 14.02.2021 r. tzn. Przedszkole nadal przyjmuje dzieci rodziców obojga pracujących. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W związku z przedłużonymi obostrzeniami i ograniczeniami zabawa karnawałowa odbędzie się wg planu  22.01 w grupach wiekowych tylko dla dzieci, które zgodnie z wytycznymi mogą uczęszczać do przedszkola. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi i uzgodnieniami z organem prowadzącym dotyczącymi przedłużonych obostrzeń organizacja pracy przedszkola pozostaje bez zmian do 31.01.2021r.

Przedszkole w dalszym ciągu jest czynne dla dzieci rodziców obojga pracujących oraz w związku z zakończeniem ferii zimowych dla dzieci realizujących roczny obowiązek szkolny (dzieci urodzone w roku 2013 i 2014). 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uprzejmie informujemy, że dnia 22 stycznia w naszym przedszkolu odbędzie się zabawa karnawałowa. Prosimy, by tego dnia przebrać dziecko w dowolny strój karnawałowy.


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice,

W związku z dalszymi obostrzeniami trwającymi do 17.01.2021r. przedszkole będzie czynne tylko dla dzieci rodziców obojga pracujących nie mogących zapewnić dziecku opieki.

Ze względów organizacyjnych prosimy o informację, które dzieci będą uczęszczały do przedszkola od 4 do 17 stycznia.

Informację prosimy zgłaszać do dnia 30 grudnia (środa) do godziny 13.00.

Dziękujemy. 
Wesołych Świąt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

zyczenia2020Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i zawodowym 

życzą

Przedszkolaki oraz pracownicy MPP w Wojcieszowie 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice,

zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów uprzejmie informujemy, że od poniedziałku tj. 14.12.2020r. do 03.01.2021r. przedszkole jest czynne tylko dla dzieci rodziców obojga pracujących. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Gwiazdkowy Anioł".

Prace należy składać do wychowawcy grupy do dnia 17. grudnia br.

Szczegóły w regulaminie - pobierz. 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

Free joomla templates made by Lonex.