września 2020

W tym roku:
W zeszłym roku:
Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z listem Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego - pobierz.

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW - BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PDF Drukuj Email

bezpieczny_powrot

DRODZY RODZICE,

prosimy o zapoznanie się ze specjalnym listem wystosowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, w którym zachęcają do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Ponadto pragniemy przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

WYPRAWKI 3-4-LATKÓW ORAZ 5-6-LATKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021.

• wyprawki dla 3-4 latków - pobierz,
  • wyprawki dla 5-6 latków - pobierz.

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na zebrania organizacyjne, które odbędą się w poszczególnych dniach :

- grupy 3-4-latków – p. Wiesi i p. Ady – 31.08.2020r. godz. 15.30

- grupy 5-6-latków – p. Ani i p. Izy – 2.09.2020r. godz. 15.30

Zebrania odbędą się na terenie ogrodu przedszkolnego.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz numeru pesel dziecka.

Serdecznie zapraszamy!

DRODZY RODZICE,

w związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią poniżej publikujemy listę dzieci z podziałem na grupy - pobierz.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2020\2021!!!

Czekamy na uśmiechniętych i radosnych przedszkolaków:)

Przypominamy o przestrzeganiu ramowego rozkładu dnia, według którego wszystkie dzieci schodzą się do przedszkola do godz. 8.00.

Prosimy, aby każde dziecko pierwszego dnia w przedszkolu miało ze sobą:

- obuwie na zmianę

- plecak, a w nim coś do picia, chusteczki higieniczne

- ubranie na zmianę w woreczku w szatni.

Wszystkie rzeczy powinny być czytelnie podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Prosimy także o aktualny nr telefonu oraz podpisane upoważnienie dla osoby, która będzie odbierała dziecko z przedszkola ( w przypadku gdy rodzic nie będzie osobiście odbierał dziecka).