PASOWANIE W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

pasowanie


W tym roku szkolnym w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji pasowania na starszaka i pasowania na przedszkolaka. Z tej okazji każda z grup przygotowała dla rodziców nietuzinkowy występ artystyczno-wokalny prezentując swoje umiejętności. Wszystkie dzieci z dumą wypowiadały słowo „Przyrzekamy” odpowiadając na pytania wychowawcy podczas składania przysięgi. O tym, jak poważna była to uroczystość świadczyły skupione miny, postawa i galowy ubiór naszych przedszkolaków.
Po występach artystycznych każde dziecko zostało pasowane specjalnym ołówkiem przez Panią dyrektor i otrzymało pamiątkowy dyplom i prezent, który przygotowała Rada Rodziców.


Uroczystości pasowania towarzyszył ogrom uczuć- od wzruszenia, dumy, po radość, uśmiech. Wszyscy zaproszeni goście byli pod wielkim wrażeniem umiejętności dzieci, których to na koniec nagrodzili gromkimi brawami.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!


30.10.2023 r. - PASOWANIE NA STARSZAKA - grupa p. Wiesi
06.11.2023 r. - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – grupa p. Ani
07.11.2023 r. - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – grupa p. IzyGRUPA STARSZAKI


GRUPA SŁONECZKA

GRUPA MOTYLKI 
Free joomla templates made by Lonex.