Co słychać w grupach
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 24 i 26 czerwca 2015 r. w naszym przedszkolu odbyło się UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO grup starszych. Akademię uświetniły bogate programy artystyczne przygotowane przez starsze grupy wiekowe.

Więcej…
 
PRZEDSZKOLAKI W KOROWODZIE RADOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 13. czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w uroczystych obchodach z okazji 10-tej rocznicy Korowodu Radości w naszym mieście.

Jest to wyjątkowa impreza, podczas której wszyscy mieszkańcy Wojcieszowa bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie przebierają się i wspólnie bawią.

Więcej…
 
„ŚREDNIAKI” NA WYCIECZCE W HIP-HOPIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 15. czerwca dzieci z grupy 4-5-latków wraz ze swoją wychowawczynią p. Asią były na wycieczce w sali zabaw „Hip-Hop” w Jeleniej Górze. Sala zabaw jest wyposażona w różnorodne atrakcje takie, jak: chodziki, bujaki, gokarty, zjeżdżalnie, klocki, czy dmuchany zamek – to wszystko sprawia, że na dziecięcych buziach zawsze gości uśmiech.

Więcej…
 
NABOŻEŃSTWO POŻEGNALNE GRUP STARSZYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 11. czerwca br. w Kościele Parafialnym Matki Bożej Królowej Polski w Wojcieszowie Górnym odbyło się spotkanie pożegnalne grup starszych. W czasie spotkanie z księdzem Robertem dzieci nie tylko otrzymały dyplomy ukończenia katechezy przedszkolnej, ale także wspólnie odmówiły modlitwy.

Więcej…
 
WYCIECZKA GRUP IV I V NA RANCZO GRAPA W NOWYCH ŁĄKACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 8. czerwca 2015 r. nasze przedszkolaki z grup IV i V pojechały na wycieczkę na ranczo Grapa, które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki k. Pielgrzymki.

Więcej…
 
DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat!”

Dzień dziecka jest szczególnie hucznie obchodzonym dniem w naszym przedszkolu. Wszyscy przedszkolacy mają wtedy swoje święto, a nauczyciele i obsługa dokładają wszelkich starań do tego, aby dzień był atrakcyjny, wesoły i pełen pozytywnych wrażeń.

Więcej…
 
Dzień Mamy w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jedno jest serce, wiedz, jedno jedyne,

co dzieli twe łzy, twoje smutki, radości.
Jedno jest serce, to serce matczyne,

pełne dobroci i pełne miłości.”


W miesiącu maju uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy. Jest to dzień szczególny, dlatego był bardzo ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu.

Z tej okazji dzieci przygotowały piękne występy dla swoich mam. Na tę okoliczność recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej był czas na wspólne zabawy, tańce i konkursy, a także słodki poczęstunek. Na zakończenie spotkania każda mama została obdarowana przez swoją pociechę drobnym upominkiem.

Więcej…
 
Teatrzyk kukiełkowy „Czar złotej rybki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W maju w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk kukiełkowy pt. „Czar złotej rybki” w wykonaniu aktorów z Teatru Akuku z Legnicy.

Przestawienie opowiadało o perypetiach złotej rybki, która złapana przez rybaka w sieć, w zamian za wolność spełniała jego 3 życzenia.

Więcej…
 
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY „WIOSENNY WAZONIK” ROZSTRZYGNIĘTY! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 19. maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Wiosenny wazonik”.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej, aktywności twórczej dzieci, czerpanie radości z tworzenia wraz z rodzicami, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych. 

W konkursie wzięło udział 16. dzieci.

Więcej…
 
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tradycją naszego przedszkola stało się już wspólne obchodzenie wraz z wychowankami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wojcieszowie Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6

Free joomla templates made by Lonex.