OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uprzejmie informujemy, że w każdy poniedziałek o godzinie 9.30 w naszym przedszkolu będziemy realizować kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" zainicjowaną w czerwcu 2001 roku przez Fundację "ABCXXI".

Panie z CBK w Wojcieszowie będą nas systematycznie odwiedzały czytając wybraną bajkę dla dzieci.

Od kilku lat współpracujemy z pracownikami CBK w Wojcieszowie kontynuując realizację w/w kampanii.

Kampania ma na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom. Jest to skuteczna, tania i przyjazna metoda wspomagania wszechstronnego rozwoju naszych pociech - psychicznego, społecznego i moralnego oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.

Czytanie dziecku 20 minut dziennie jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość. 
Free joomla templates made by Lonex.